Беквалац со нови градиШоу бизнис и трач
И со старите беше топ

Беквалац со нови гради

Познатата и убава пејачка од Нови Сад, Наташа Беквалац според српските медиуми ставила нови гради. Преиубавата Наташа изгледала топ секогаш,…

Враќање на ѕвонаркитеМода и убавина
Враќање во 70-те

Враќање на ѕвонарките

Ѕвонарките или ги обожавате или ги заобиколувате во широк лак, а бидејќи ја истакнува женственоста, овој тренд од 1970-тите години…

Бредли Купер во врска со постара женаШоу бизнис и трач
Сака постари жени

Бредли Купер во врска со постара жена

Познатиот глумец Бредли Купер брзо ја заборави Ирена Шаик. Во последно време се почесто го гледаат со Лора Дерн позната глумица…

Бред Пит си го исполни сонотЗанимливости

Бред Пит си го исполни сонот

Познатиот глумец Бред Пит вчера беше гостин на НАСА каде си го оствари сонот да комуницира со вселенската станица. Во…

Дали цел живот погрешно сечете јаболко?Занимливости

Дали цел живот погрешно сечете јаболко?

Цел живот погрешно сечеме јаболко: Еве како тоа се прави! Ако вака го пресечете јаболкото може да го носите на…

Кога е најдобро време за консумирање протеински напиток?Здравје и Фитнес
Протеински напиток

Кога е најдобро време за консумирање протеински напиток?

Најверојатно веќе сте слушнале повеќе од еднаш коментари на некои разочарани спортисти за бескорисноста на земање на протеински мешавини. Сепак,мора…

Новите FREEBUDS 3 HUAWEI безжични слушалки испорачуваат нови интелигентни звуци користејќи KIRIN A1Мобилни и технологија
Нови слишалќи од Хуавеи

Новите FREEBUDS 3 HUAWEI безжични слушалки испорачуваат нови интелигентни звуци користејќи KIRIN A1

Huawei ги претстави своите безжични слушалки HUAWEI FreeBuds 3 за време на IFA технолошката конференција во Берлин. Тие се дел…