Ирина Шајк во преубава летна комбинација за на плажаМода и убавина

Ирина Шајк во преубава летна комбинација за на плажа

Погледнете ги фотографиите од Ирина Шајк една од најпознатите манекенки во светот денеска. Повторно се најде во центар на внимание.…

Не го губете времето седејќи на телефон. Како? Еве три советиМобилни и технологија

Не го губете времето седејќи на телефон. Како? Еве три совети

Повеќето луѓе се зависници од телефоните, а најголемата причина за тоа е пред се поради тоа што тие нудат големи…

Добро обликуван задник и нозе безвременски го задржува погледот на мажотЗдравје и Фитнес

Добро обликуван задник и нозе безвременски го задржува погледот на мажот

Од тинејџерки,адолестцентки до мајки, особено оние кои сакаат да го вратат телото по породувањето…несомнено жените погледнувајќи се во огледало прво…

Инстаграм профили кои ќе ве натераат да отпатувате веднашЗанимливости

Инстаграм профили кои ќе ве натераат да отпатувате веднаш

Инстаграм… Се се врти некако околу инстаграм. Денеска ќе ви презентираме 8 инфленсери на Инстаграм кои прават најдобри фотографии од…

Кои се најголемите заводници според хороскопските знациЗанимливости

Кои се најголемите заводници според хороскопските знаци

Следниве три хороскопски знаци се најопасни кога станува збор за флертот и заведувањето. На нивните вештини за заведување не можете…