Манчестер Јунајтед сериозно заинтересиран за ДиабалаСпорт
Во преговори

Манчестер Јунајтед сериозно заинтересиран за Диабала

Аргентинскиот фудбалер Пауло Дибала се чини дека е на излезните врати на торински Јувентус. За услугите на Дибала се интересира…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 31.07.2019Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 31.07.2019

ОВЕН Денес може да добиете интересни предлози за кои вреди да размислите. Можно е да постојат некои препреки за се…