ДНЕВЕН ХОРОСКОП 30.07.2019Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 30.07.2019

ОВЕН Можеби и самите сте виновни за проблематиката која моментално ви е актуелна. Во секој случај тешко ќе се фокусирате…

Бергузар и Халит го очекуваат второто детеШоу бизнис и трач
Убави вести

Бергузар и Халит го очекуваат второто дете

Турските новинари шпекулираат дека познатата турска актерка Бергузар Корел е повторно бремена со својот уште попопуларен сопруг Халит Ергенч. Актерката…

Фотографија од Вилијам и Кејт која никогаш не смеела да се најде во јавностаШоу бизнис и трач
И тие се луѓе

Фотографија од Вилијам и Кејт која никогаш не смеела да се најде во јавноста

Иако тоа не е случај со Кејт и Вилијам,правилата во кралското семејство налага нивните членови да не бидат како останатите…

Оваа е Листата на богатите на инстаграм за 2019Шоу бизнис и трач
Очекувано

Оваа е Листата на богатите на инстаграм за 2019

Instagram „Листaтa на богатите 2019“ се заснова на тоа колку еден корисник може да наплати и заработи од една објава,…