Се поизвесно заминувањето на Ракитиќ од БарселонаСпорт
Шпекулација

Се поизвесно заминувањето на Ракитиќ од Барселона

Каталонскиот весник Спорт објави вест дека Барселона сака да се ослободи од услугите на хрватскиот фудбалер Иван Ракитиќ. Беше битен…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 25.07.2019Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 25.07.2019

ОВЕН Некои напнати моменти на деловното поле сте ги оставиле зад себе, но сеуште чувствувате нервоза и стрес бидејќи количината…

Џенифер Лопез наполни 50 годиниМузика и филм
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН

Џенифер Лопез наполни 50 години

 Нејзиниот вереник Алекс Родригез објави романтично видео и порака со кои ѝ го честиташе јубилејниот роденден на својата сакана. „Откако…

Слатко девојче е мини верзија на РијанаМузика и филм
КОЛКУ СИ ЛИЧАТ

Слатко девојче е мини верзија на Ријана

Ријана остана без зборови кога здогледа фотографија од мало девојче кое екстремно многу наликува на неа. Славната пејачка ја сподели…