Меланија Трамп е беспрекорна дама за Денот на независностаМода и убавина
НАВИСТИНА Е

Меланија Трамп е беспрекорна дама за Денот на независноста

Меланија Трамп го придружуваше Доналд на церемонија во Вашингтон по повод Денот на независноста на САД. 49-годишната прва дама на…

Кајли Џенер се поднови со нов автомобилШоу бизнис и трач
И ТОА НЕ БИЛО КАКОВ

Кајли Џенер се поднови со нов автомобил

Кајли Џенер купи луксузен автомобил „Ролс-Ројс Фантом“ за 450.000 долари. Таа сепак тешко ќе се загрижи дека платила речиси половина…

Александра Пријовиќ се соблече во бикиниМузика и филм
ЗГОДНИЦА

Александра Пријовиќ се соблече во бикини

Снаата на Брена, пејачката Александра Пријовиќ овие денови е на одмор во Монте Карло каде ужива со својот сопруг Филип…