Заради бројни критики Ким мора да го смени името на својата долна облекаШоу бизнис и трач
И новото е добро

Заради бројни критики Ким мора да го смени името на својата долна облека

Ким Кардашијан предизвика гнев кај јапонските потрошувачи по именувањето на својата нова колекција за затегнување и обликување на долна облека…

Лампард пристигна во Лондон, навивачите на Челси воодушевениСпорт
Официјално

Лампард пристигна во Лондон, навивачите на Челси воодушевени

Легендарниот фудбалер на Челси вечерва или утре се очекува официјално да биде претставен како нов менаџер на овој тим. Вечерва…

Манчестер му нуди вистинско богатсво на Де Хеа да останеСпорт
Нов договор

Манчестер му нуди вистинско богатсво на Де Хеа да остане

Манчестер Јунајтед му понудил на шпанскиот чувар на мрежата, Давид де Хеа нов договор со многу подобри услови него постојните…

Реал не се откажува од трансферот на ПогбаСпорт
Упорни

Реал не се откажува од трансферот на Погба

Реал Мадрид е подготвен на Манчестер јунајтед да му го понуди Герет Бејл и одредена сума пари во замена за…

Силвестер Сталоне летува во ХрватскаШоу бизнис и трач

Силвестер Сталоне летува во Хрватска

Холивудскиот актер Силвестер Сталоне , изгледа за своја летна дестинација годинава ја избра Хрватска. Американскиот актер, режисер, сценарист и продуцент…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 04.07.2019Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 04.07.2019

ОВЕН Се наоѓате на чекор пред другите и вашите резултати ги надминуваат просечните мерила. Наидувате на добар прием во друштвото,…

Квентин Тарантино заминува во пензијаШоу бизнис и трач
ХМММ

Квентин Тарантино заминува во пензија

Квентин Тарантино призна дека тој „стигнал до крајот на патот“ со неговата режисерска кариера. Холивудската легенда ќе се повлече од…

Алесандра Амбросио во бикини на плажа во БразилМода и убавина
ИМА ШТО ДА ПОКАЖЕ

Алесандра Амбросио во бикини на плажа во Бразил

Алесандра Амбросио уживаше на плажа во Порто Алегре, Бразил, со сестра си Алини и својата најдобра пријателка Жизел. 38-годишниот модел,…