McCANN WORLDGROUP – МРЕЖА НА ГОДИНАТА НА „КАН 2019“, КАКО И СВЕТСКА МРЕЖА НА ГОДИНАТА ЗА „HEALTHCARE“Настани

McCANN WORLDGROUP – МРЕЖА НА ГОДИНАТА НА „КАН 2019“, КАКО И СВЕТСКА МРЕЖА НА ГОДИНАТА ЗА „HEALTHCARE“

McCann Worldgroup е прогласена за агенциска мрежа на годината на Меѓународниот фестивал на креативноста во Кан – „Cannes Lions 2019“. Глобалната…

Криси Тиген е стилска убавица во црвеноМода и убавина
БРАВО!

Криси Тиген е стилска убавица во црвено

Криси Тиген присуствуваше на премиерата на шоуто за комедијанти „Bring the Funny“, во кое е дел од судиите. 33-годишниот модел…

Внуката на принцезата Дијана блесна на настан во Кенсингтонската палатаМода и убавина
КАКО И СЕКОГАШ,СТИЛСКИ

Внуката на принцезата Дијана блесна на настан во Кенсингтонската палата

Кити Спенсер беше гостинка на забава во галеријата „Серпентајн“, која се наоѓа во градините на Кенсингтонската палата. На свеченоста, 28-годишната…

Ева Лонгорија со синчето во фотосесија за „Parents“Мода и убавина

Ева Лонгорија со синчето во фотосесија за „Parents“

Ева Лонгорија и малиот Сантијаго се неразделни. Откако стана мајка, 44-годишната актерка секаде го носи со себе малото синче, без…