Александра Пријовиќ објави нова песнаМузика и филм
Прекрасно изгледа по породувањето

Александра Пријовиќ објави нова песна

Александра Пријовиќ, се врати на естрадното небо многу брзо откако на свет го донесе својот син Александар. Таа со песната…

Бонд има нов автомобилМузика и филм
Бесно

Бонд има нов автомобил

Британскиот произведувач на автомобили потврди дека во новиот филм за Џејмс Бонд нивниот хиперавтомобил ќе има една од главните улоги.…

Новата песна и спот на ДНК со силна поракаМузика и филм
Браво

Новата песна и спот на ДНК со силна порака

Панчо доживеа сообраќајна незгода и е во болница во новиот спот на дуото ДНК за песната „Горе или доле“. За новата…

Ники Минаж го објави новиот спотМузика и филм

Ники Минаж го објави новиот спот

Популарната раперка Ники Минаж се врати на сцената и тоа на “голема врата“ и го објави новиот сингл „Megatron“. Ники…

Дарко Лазиќ стана таткоШоу бизнис и трач
ЧЕСТИТКИ

Дарко Лазиќ стана татко

Утринава, во 07.15 часот, Дарко Лазиќ и неговата избраничка, Марина Гагиќ, станаа родители и добија син. Оваа вест беше објавена…