Ослободете се од мускулната болка во вратот и рамото без ничија помошЗдравје и Фитнес
Фитнес совет

Ослободете се од мускулната болка во вратот и рамото без ничија помош

Секој човек може да се здобие со затегнатост во вратот, без разлика каква професија има. Започнувајки од атлетичари, спортисти, канцелариски…

Родриго:Најголем идол ми е АзарСпорт
Интересно

Родриго:Најголем идол ми е Азар

Новиот фудбалер на Реал Мадрид, Родриго Гоеш открива дека уште не му се верува дека ќе игра со белгискиот ас…

Најпопуларни мобилни апликации на Google Play StoreМобилни и технологија

Најпопуларни мобилни апликации на Google Play Store

Google продавницата за мобилни апликации секој ден расте и постојано се развиваат, а еве кои се најпопуларни кај корисниците. Facebook…

Емили Ратајковски во сино бикини ужива во летотоШоу бизнис и трач
Секси

Емили Ратајковски во сино бикини ужива во летото

Емили Ратајковски не престануава да не изненадува ова лето. Таа овој пат ужива на островот Бермуда во костим за капење во…

Уапсен поранешниот претседател на УЕФА!Спорт
Скандал

Уапсен поранешниот претседател на УЕФА!

Поранешниот претседател на УЕФА, Мишел Платини е уапсен поради сомневање за криминал при доделувањето на организацијата на Светското првенство во…

Тоти искрено проговори за напуштањето на РомаСпорт
Изјава

Тоти искрено проговори за напуштањето на Рома

Легендарниот Франческо Тоти целиот свој живот и го посвети на Рома, но еве дојде време тој ја ја напушти волчицата,…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 18.06.2019Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 18.06.2019

ОВЕН Транзитот на месечината преку знакот Бик во опозиција со Марс во вашиот знак за Вас значи можност да се…

Светска премиера на новиот Bentley Flying SpurАвто-мото
ЛУКСУЗ

Светска премиера на новиот Bentley Flying Spur

Bentley Flying Spur за 2020 година дизајнерскиот јазик го дели со новиот Continental GT Coupe, а автомобилот дебитира со моќен…

Никол Шерцингер во секси жолт костим за капењеШоу бизнис и трач
WOW

Никол Шерцингер во секси жолт костим за капење

Некогашната пејачка на познатата група Pussycat Dolls и член на жирито во ,,Фактор Икс” , е на одмор со друштво…

Ќерката на Моника Белучи е вистинска убавицаМода и убавина
ИСТО КАКО МАМА

Ќерката на Моника Белучи е вистинска убавица

Дева Касел ги прави првите чекори во забавната индустрија. 14-годишната ќерка на Моника Белучи и Винсент Касел присуствуваше на модната…