Tрејлер за продолжението на дизниевиот хит „Frozen“Музика и филм

Tрејлер за продолжението на дизниевиот хит „Frozen“

Новото продолжение на „Frozen“ проникнува во минатото на дизниевите ѕвезди Елза и Ана, а новиот трејлер ни дава можност да…

Пристигнува уште едно бебе во кралското семејствоШоу бизнис и трач

Пристигнува уште едно бебе во кралското семејство

Внуката на британската кралица, 29 годишната принцеза Евгенија претходната година му го кажа судбоносното „да“ на својот партнер, менаџерот Џек…

Хурем Султан со нов изгледШоу бизнис и трач

Хурем Султан со нов изглед

Мерјем Узерли (35) целосно го промени својот физички изглед. Трансформацијата што ја изврши е една од најголемите што се направени…

Џенифер Анистон и Адам Сендлер на премиера на „Murder Mystery“Музика и филм

Џенифер Анистон и Адам Сендлер на премиера на „Murder Mystery“

Џенифер Анистон докажува дека возраста не треба да нè ограничува кога е во прашање стилот. 50-годишната ѕвезда се појави на…