Роберт Патисон ќе го игра БетменМузика и филм

Роберт Патисон ќе го игра Бетмен

Роберт Патисон ќе биде новиот Бетмен, вест што ја потврди и студиото „Ворнер Брос“. Актерот ќе ја презеде улогата од…

Хилари Клинтон ги отвори вратите од својот домШоу бизнис и трач

Хилари Клинтон ги отвори вратите од својот дом

Хилари и Бил Клинтон ја поканија екипата на „Architectural Digest“ во нивниот дом во Вашингтон. 71-годишната политичарка ги покажа просториите…

Со години погрешно го изговаравме нејзиното име?Шоу бизнис и трач
а како треба?

Со години погрешно го изговаравме нејзиното име?

Ако и вие мислевте дека досега правилно сте го изговарале нејзиното име, сте се излажале. Пејачката Ријана во видео снимка…