Ана Ивановиќ ќе стане мајка по втор патШоу бизнис и трач
Оригинално

Ана Ивановиќ ќе стане мајка по втор пат

Ана Ивановиќ на својот Инстаграм профил објави дека е во исчекување на нејзиното второ дете. Анаубавата вест заедно со својот…

На Фернанда Лиз на црвениот тепих во Кан и испадна деколтетоШоу бизнис и трач
Се случува

На Фернанда Лиз на црвениот тепих во Кан и испадна деколтето

На Фернанда Лиз на црвениот тепих на филмскиот фестивал во Кан и испадна едната града до „лабавото“ деколте кое не…

Џесика Алба ги отвори вратите од својот домШоу бизнис и трач
Луксузно

Џесика Алба ги отвори вратите од својот дом

Џесика Алба ги отвори вратите од својот дом каде со сопругот Кеш Ворен и своите пет деца живеат во луксуз.…

Кристијано Роналдо со нов луксузен автомобилШоу бизнис и трач
Грми

Кристијано Роналдо со нов луксузен автомобил

Кристијано Роналдо е познат како фудбалер кој е стравствен колекционер на скапоцени автомобили, а овој пат се почести со уште…