Ева Лонгорија со сопругот и синчето на црвениот тепих во КанШоу бизнис и трач
БРАВО!

Ева Лонгорија со сопругот и синчето на црвениот тепих во Кан

Како амбасадор и поддржувач на „Global Gift“, Ева Лонгорија не го пропушти синоќешниот добротворен настан на фондацијата одржан во рамките…

Џенифер Лопез објави нов спот за „Medicine“Музика и филм

Џенифер Лопез објави нов спот за „Medicine“

Џенифер Лопез сними спот за ремиксот на нејзината песна „Medicine“, направен во соработка со Стив Аоки. Музичката ѕвезда танцува и…