Мажите открија која боја на очи и коса најмногу ја сакаат кај женитеМода и убавина
дали се согласувате?!

Мажите открија која боја на очи и коса најмногу ја сакаат кај жените

Најновото истражување е направено на повеќе од 2000 мажи, а тие потврдија како изгледа совршената жена, а русокосите не се…

Хонда почнуваат да работат на перформансите!Авто-мото
земаа замав

Хонда почнуваат да работат на перформансите!

Шефот на Хонда Формула 1 програмата, Масаши Јамамото, најави дека јапонците почнуваат да се насочуваат кон перформанси од нивниот мотор,…

Шкриниар ја продолжи соработката со ИнтерСпорт
паднал добар договор!

Шкриниар ја продолжи соработката со Интер

Словачкиот репрезентативец, Милан Шкриниар стави потпис на нов договор со калчолигашот Интер според кој ќе остане на „Џузепе Меаца“ до…

Драгана Спасовска проговори за блискоста со Роналдињо и луксузниот животШоу бизнис и трач
таа си знае што сака

Драгана Спасовска проговори за блискоста со Роналдињо и луксузниот живот

Познатата манекенка Драгана Спасовска, која беше дел и од едно познато реалити шоу, во интервју за емисијата “Бекстејџ” отворено зборуваше…

Кајли Џенер е бремена!?Шоу бизнис и трач

Кајли Џенер е бремена!?

Реалити ѕвездата Кајли Џенер покажа сомнително заоблено стомаче пред два дена. Фановите на најмладата милијардерка во светот се убедени дека…

Мадона пристигна во Тел Авив со приватен авион и 135 луѓеШоу бизнис и трач
скромно

Мадона пристигна во Тел Авив со приватен авион и 135 луѓе

Поп ѕвездата Мадона пристигнала во Тел Авив со што дефинитивно го потврдува нејзиното учество во финалето на Евровизија која ќе…

Со Тамара Тодевска и „Proud“ одиме во евровизиското финалеМузика и филм

Со Тамара Тодевска и „Proud“ одиме во евровизиското финале

Голема радост за Тамара Тодевска, нејзиниот тим и нашата држава. Моќната изведба на „Proud“ ни обезбеди пласман во евровизиското финале.…

Тони Зен сподели фотографии од синот ЈасенШоу бизнис и трач

Тони Зен сподели фотографии од синот Јасен

Тони Зен се враќа на сцената со нов албум. Популарниот музичар денес ги сподели првите фотографии од малото синче и…