Буфон го напушта ПСЖ, доаѓа Трап!Спорт
тоа е фудбалот

Буфон го напушта ПСЖ, доаѓа Трап!

Легендарниот италијански фудбалски голман, Џанлуиџи Буфон по само една година помината на „Паркот на принцовите“ го напушта тимот на ПСЖ,…

Руските фудбалери Кокорин и Мамаев осудени на година и пол во затворСпорт
и тоа ли имало?!

Руските фудбалери Кокорин и Мамаев осудени на година и пол во затвор

Руските фудбалски репрезентативци Александар Кокорин и Павел Мамаев се осудени на година и пол затвор поради хулигански напад и претепување…

Моќни и ефикасни вежби кои ќе ви го намалат целулитотЗдравје и Фитнес
испробано!

Моќни и ефикасни вежби кои ќе ви го намалат целулитот

Велат дека 98% од жените страдаат од целулит и рапава кожа, а покрај нездравата исхрана и генетиката, експертите тврдат дека…

Новите продолженија на Беверли Хилс пристигнуваат по 19 години!Мода и убавина
одлична најава

Новите продолженија на Беверли Хилс пристигнуваат по 19 години!

Екипата на една од најпопуларните серии на деведесеттите, Беверли Хилс, се собрала по повод снимањето на новите продолженија. Каналот Фокс…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 09.05.2019Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 09.05.2019

ОВЕН Љубовта и романсата денес се во воздухот, затоа слободно опуштете се и почуствувајте ги. Наместо вашето пасивно и нежно…