Играчот на Реал во врска со Бразилска секс-бомба!Спорт
Атрактивна

Играчот на Реал во врска со Бразилска секс-бомба!

Речиси да нема фудбалер, особено од помладата генерација кој покрај себе нема некоја атрактивна девојка. Во таа група сега е…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 01.04.2019Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 01.04.2019

ОВЕН Вие чувствувате потреба да се фокусирате на вистински, материјални работи. Можеби нема да бидете “на ти” со емоциите, но…

Huawei набрзо ќе претстави паметни очилаМобилни и технологија
јако

Huawei набрзо ќе претстави паметни очила

Кинеската компанија Huawei ги претстави своите први паметни очила кои ќе пристигнат на пазарот во јули оваа година. “The Verge”…

Xiaomi со ново видео од својот флексибилен телефонМобилни и технологија
интересно

Xiaomi со ново видео од својот флексибилен телефон

Xiaomi неодамна го претстави својот нов телефон на преклопување, а сега пристигна и видео на кое се гледа функционалноста на…

Фановите на Ед Ширан се “луди” по Инстаграм профилот на неговиот телохранителШоу бизнис и трач
пресмешен е

Фановите на Ед Ширан се “луди” по Инстаграм профилот на неговиот телохранител

Ед Ширан е еден од најпопуларните музичари на денешницата чиј Инстаграм профил го следат многубројни фанови, а исто така е…

Каде сака да игра Иван Ракитиќ во следната сезона?Спорт
спремен е

Каде сака да игра Иван Ракитиќ во следната сезона?

Хрватскиот репрезентативец од Барселона, Иван Ракитиќ пред почетокот на летниот преоден рок е еден од играчите кои најмногу ги полни…

Кајли Џенер ги собра погледите на сите во креација која не дозволува долна облека!Шоу бизнис и трач
прејака!

Кајли Џенер ги собра погледите на сите во креација која не дозволува долна облека!

Откако магазинот Форбс ѝ ја додели ласкавата титула за најмлада самоостварена милијардерка во историјата, 21-годишната Кајли Џенер се почестила со…