Лепа Брена: „Сепак не сум баба“Шоу бизнис и трач

Лепа Брена: „Сепак не сум баба“

Лепа Брена не ја крие среќата откако нивното семејство доби уште еден нов член, но сега откри и како сака…

На Теодора Џаферовиќ и пукале силиконитеШоу бизнис и трач
Се случува

На Теодора Џаферовиќ и пукале силиконите

Теодора Џеферовиќ доживеа пекол откако и пукна имплан на едната дојка, а веќе ги откажа и сите закажани настапи. Теодора…