ДНЕВЕН ХОРОСКОП 11.03.2019Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 11.03.2019

ОВЕН ЉУБОВ: Нема причина наивно да верувате во нечии ветувања или во ласкави комплименти кои ги добивате. Големиот емотивен занос знае…

Ким Кардашијан во секси изданиеШоу бизнис и трач

Ким Кардашијан во секси издание

Ким Кардашијан се појави во „анимал“ принт издание од глава до пети –  носејќи проѕирен комбинезон со леопард-принт во комбинација…

Меланија Трамп во спортски шик стајлингМода и убавина
ХМММ...

Меланија Трамп во спортски шик стајлинг

Првата дама на САД беше фотографирана пред Белата куќа, а нејзиниот стајлинг намами комплименти. 48-годишната г-ѓа Трамп носеше палто од…

Џенифер Лопез се вери со Алекс РодригезШоу бизнис и трач
ЧЕСТИТКИ

Џенифер Лопез се вери со Алекс Родригез

Џенифер Лопез го прифати предлогот за брак на Алекс Родригез. Популарниот пар се вери на романтично патување на Бахамите. 49-годишната…

Познати сите детали за Ohrid Calling 2019Настани

Познати сите детали за Ohrid Calling 2019

Драги пријатели, Со навистина огромно задоволство сакаме да Ви го најавиме досега најголемиот проект на Авалон Продукција во нашата 26…