Владо Јаневски промовираше нов спот за баладата „Откако си негова“Музика и филм

Владо Јаневски промовираше нов спот за баладата „Откако си негова“

Владо Јаневски го промовираше новиот спот за „Откако си негова“. 58-годишниот пејач и атрактивната манекенка Вера Мештеровиќ го снимаа видеозаписот…

Зое Кравиц – ќерката на Лени Кравиц,позира голаШоу бизнис и трач
WOW

Зое Кравиц – ќерката на Лени Кравиц,позира гола

Ќерката на Лени Кравиц, се фотографираше за корицата на Rolling Stone за октомври 2019 година. Во интервјуто за весникот таа…

Јелена Карлеуша заминува од СрбијаШоу бизнис и трач
ХМММ...

Јелена Карлеуша заминува од Србија

Јелена Карлеуша неможе да дојде при себе  од болка поради смртта на нејзината мајка Дивна Карлеуша. Според изво од српскиот…

Galaxy S10 го има најдобриот екран досега!Мобилни и технологија
моментално бр.1

Galaxy S10 го има најдобриот екран досега!

DisplayMate ги објави резултатите од тестирањата на новата серија на паметни телефони на Самсунг и резултатите се фантастични. Како што…

Ева Лонгорија сподели интимен момент со преслаткиот син Сантјаго!Шоу бизнис и трач
преслатки се

Ева Лонгорија сподели интимен момент со преслаткиот син Сантјаго!

Ева Лонгорија обожува времето да го поминува со своето мало момче, па своите илјадници фанови ги разнежнила со фотографија каде…