Дебакл на Реал пред своите навивачи!Спорт
Катастрофа

Дебакл на Реал пред своите навивачи!

Ајакс направи големо изненадување и го елиминираше Реал Мадрид во осминафиналето на Лигата на шампионите што значи Европа по четири…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 06.03.2019Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 06.03.2019

ОВЕН Овој ден ви носи голема ангажираност но и доста личности со кои ќе остварите интересни контакти. Можност за важна…