Индонезија ги забрани песните на Гранде, Ширан и Бруно Марс поради блуд и неморалМузика и филм

Индонезија ги забрани песните на Гранде, Ширан и Бруно Марс поради блуд и неморал

Индонезиските власти во областа Западна Јава издадоа листа на песни кои ќе бидат забранети „поради порнографски содржини и непристојност“, се…

Беверли Хилс 90210 се враќа на малите екраниМузика и филм
Најјака серија

Беверли Хилс 90210 се враќа на малите екрани

Оригиналната актерска екипа на серија „Беверли Хилс 90210“ се враќа на малите екрани, пренесува „Варајати“. Џејсон Присли, Џени Гарт, Јан…

Кајли Џенер загрижена: Тревис ја изневерилШоу бизнис и трач
Што ли се случило?

Кајли Џенер загрижена: Тревис ја изневерил

Кајли Џенер го обвини своето момче, Тревис Скот за неверство. Како што пренесува Космополитан, Тревис наводно тајно го откажал својот…