Шарлиз Терон е во љубов со Бред Пит!?Шоу бизнис и трач
ХМММ...

Шарлиз Терон е во љубов со Бред Пит!?

Странските медиуми пишуваа дека Бред Пит е во врска со Шарлиз Терон и дека наводно парот се гледал неколку месеци,…

Викторија Лоба го промовираше спотот за „Воздишка“Музика и филм
БРАВО!

Викторија Лоба го промовираше спотот за „Воздишка“

Викторија Лоба го промовираше спотот за нејзината нова песна „Воздишка“, кој е снимен на познатата вулканска плажа „White Beach“ на…

Каролина Гочева одржа незаборавни концертиМузика и филм
БРАВО!

Каролина Гочева одржа незаборавни концерти

Нашата дива, една и единствена, Каролина Гочева, одржа концерти за паметење. Македонското девојче заедно со Македонската Филхармонија во саботата и…

Шабан Шаулиќ почина во сообраќајна несреќаШоу бизнис и трач

Шабан Шаулиќ почина во сообраќајна несреќа

Шабан Шаулиќ почина во трагична сообраќајна несреќа во Германија. 68-годишниот српски пејач веднаш бил пренесен во болница, каде им подлегнал…