Катарина Грујиќ проговори за емоциитеШоу бизнис и трач
ИСКРЕНО

Катарина Грујиќ проговори за емоциите

Катарина грујиќ го слави Денот на вљубените бидејќи вербата во искрените емоции не ги изгубила. -Во секоја емотивна врска влгував…

Погледнете го официјалниот трејлер за продолжението на дизниевиот хит „Frozen“Музика и филм
ЕДВАЈ ЧЕКАМЕ

Погледнете го официјалниот трејлер за продолжението на дизниевиот хит „Frozen“

„Frozen“ годинава ќе го добие продолжението кое милиони фанови нетрпеливо го очекуваат. Официјалниот трејлер за „Frozen 2“ открива делови од…

Светска премиера на BMW X3 M и X4 MАвто-мото
WOW

Светска премиера на BMW X3 M и X4 M

Германскиот производител „BMW“ ги објави фотографиите и техничките детали на најмоќните модели од семејствата „X3“/„X4“. Баварскиот гигант се потруди да…

Девојката на Леонардо Дикаприо,сексапилна во нова модна кампањаШоу бизнис и трач
УБАВИЦА

Девојката на Леонардо Дикаприо,сексапилна во нова модна кампања

Камила Морон истовремено се пробива и во модната и во филмската индустрија. 21-годишната девојка на Леонардо Дикаприо стана заштитно лице на брендот…

Селена Гомез ужива во МексикоШоу бизнис и трач
УБАВО И Е

Селена Гомез ужива во Мексико

Селена Гомез во изминатиов период беше максимално фокусирана на подобрување на менталното здравје, поради што и не беше активна на…