ДНЕВЕН ХОРОСКОП 03.02.2019Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 03.02.2019

ОВЕН Можеби и самите сте виновни за проблематиката која моментално ви е актуелна. Во секој случај тешко ќе се фокусирате…

4 вида на храна кои помагаат за забрзано топење на вишокот на масти!Здравје и Фитнес
Фитнес совет

4 вида на храна кои помагаат за забрзано топење на вишокот на масти!

Имаме многу причини зошто да се храниме правилно и да ја контролираме тежината. Некои можеби се на почетокот на тоа…

Мурињо: Натпреварот против Селтик ми беше најстресниот во кариератаСпорт
Изјава

Мурињо: Натпреварот против Селтик ми беше најстресниот во кариерата

Жозе Мурињо го посочи натпреварот кој му бил најтежок од психичка гледна точка. Португалецот кој има освоено 25 големи трофеи…

Игуаин воодушеви пред своите нови навивачи!Спорт
Браво

Игуаин воодушеви пред своите нови навивачи!

Челзи брзо се опорави по дебаклот против Борнмут (0:4), откако денеска славеше против Хадерсфилд со 5:0. Двократен стрелец беше Гонзало…

Меси ја спаси Барселона од пораз но се повреди!Спорт
Лоши вести

Меси ја спаси Барселона од пораз но се повреди!

Лионел Меси вечерва по којзнае кој пат ја спаси Барселона од безизлезна ситуација откако по негатива од 2-0 против Валенсија…

Кортни Кокс се приклучи на социјалните мрежиШоу бизнис и трач
КАКО И СИТЕ НИЕ

Кортни Кокс се приклучи на социјалните мрежи

“Ја сакам оваа девојка”. Ова е она што Кортни Кокс го напиша под нејзиното прво видео во Instagram. Во неа, актерката се…

Емина Јаховиќ е бременаШоу бизнис и трач
ХМММ...

Емина Јаховиќ е бремена

Емина Јаховиќ е во врска со трускиот милијардер Садетин Саран. Откако таа призна дека е во врска со Садетин, по…

Кајли Џенер има  нова колекција за Денот на вљубенитеМода и убавина

Кајли Џенер има нова колекција за Денот на вљубените

Кајли Џенер повторно подготвила нешто интересно за своите фанови. Нејзината нова VALENTINE COLLECTION ќе биде достапна ан нејзината веб страна…

Лени Кравиц на семејно патување на БахамитеШоу бизнис и трач

Лени Кравиц на семејно патување на Бахамите

Лени и Зои Кравиц отпатуваа на Бахамите. Во мини-филм, 54-годишниот пејач и неговата 30-годишна ќерка пристигнуваат на островот Елеутера за…

Северина го објави новиот албумМузика и филм
БРАВО!

Северина го објави новиот албум

По цели 7 години одложување,Северина конечно најде идеално време за промовирање на новиот албум ,,Halo”. Покрај албумот излезе и спотот…