Мажите со оваа особина потешко пронаоѓаат партнерки!Занимливости
дали се согласувате?!

Мажите со оваа особина потешко пронаоѓаат партнерки!

Самодовербата е многу убава особина и кај мажите и кај жените, меѓутоа, треба да знаете кога е вистинско време и…

Обожавателите ја исмеале популарната пејачка, погледнете зошто!Шоу бизнис и трач
што и текнало..

Обожавателите ја исмеале популарната пејачка, погледнете зошто!

25-годишната пејачка Аријана Гранде истетовирала фраза на раката, но на јапонски јазик и со тоа станала мета на исмејување на…

Џастин Бибер стана дизајнер!Шоу бизнис и трач
нека му е со среќа!

Џастин Бибер стана дизајнер!

Пејачот покренал сопствен бренд за облека, под назив „The House of Drew“, а од вчера на официјалната веб страница во…

Пронајдени се делови од исчезнатиот авион на фудбалерот Емилијано СалаШоу бизнис и трач
огромна штета

Пронајдени се делови од исчезнатиот авион на фудбалерот Емилијано Сала

Од Агенцијата за цивилно воздухопловство на Велика Британија објавија дека на плажа на северозападниот дел на Франција се пронајдени делови…

Мехди Бенатија замина од Јувентус, а една од причините за тоа е и Бонучи!Спорт
има перспектива

Мехди Бенатија замина од Јувентус, а една од причините за тоа е и Бонучи!

Искусниот марокански стопер Мехди Бенатија ги изненади сите со неговата одлука да го напушти Јувентус и да се пресели во…