Трите SUV возила на SEAT прв пат заедно во БарселонаНастани

Трите SUV возила на SEAT прв пат заедно во Барселона

„Новата SEAT Ateca игра клучна улога во нашата нова бренд стратегија. Моделот Ateca ја поттикна најголемата производна офанзива во историјата…

Џони Деп пристигна во БелградШоу бизнис и трач

Џони Деп пристигна во Белград

Познатиот холивудски актер Џони Деп пристигна во Белград за да го сними филмот “Минимата” во режија на Ендру Левитас, потврди…