Менаџерот на ЈК потврди дека Јелена не застануваШоу бизнис и трач
Така и треба

Менаџерот на ЈК потврди дека Јелена не застанува

Зоран Бирташевиќ кој се обидува да ја заштити од сите проблеми, објави фотографија на социјалните мрежи и со тоа ја…

Милица Тодоровиќ го смени својот имиџШоу бизнис и трач
Со само еден детал

Милица Тодоровиќ го смени својот имиџ

Милица Тодоровиќ на својот Инстаграм профил се пофали со својот нов имиџ и предизвика лавина од позитивни коментари. Станува збор…

Огнен Врањеш веќе нема да настапува за АндрелехтШоу бизнис и трач
Аферата му пресуди

Огнен Врањеш веќе нема да настапува за Андрелехт

Огнен Врањеш веќе нема да настапува за Андрелехт. Ова денеска на медиумите им го соопшти Михаел Фершуерн, директор на клубот…

Неверојатна е сличноста на Блу и Бијонсе кога имала 7 годиниШоу бизнис и трач
Мајка и ќерка

Неверојатна е сличноста на Блу и Бијонсе кога имала 7 години

Многумина зборуваат дека ќерката на Бијонсе и Џеј Зи, Блу Ајви Картер која има седум години неверојатно личи на својата…

Јелена и го честита роденденот на Дивна КарлеушаШоу бизнис и трач
Среќен нека и е

Јелена и го честита роденденот на Дивна Карлеуша

Дивна денеска полни 61 година, а нејзината ќерка јавно и го честиташе роденденот преку социјалните мрежи. Она што е познато…

Дара Бубамара го покажа згодното телоШоу бизнис и трач
ПОВТОРНО...

Дара Бубамара го покажа згодното тело

Дара Бубамара отсекогаш важела за провокативна личност, па често на социјалните мрежи знае да објави провокативни фотографии. Со најновата објава…

Трета генерација на Opel VivaroАвто-мото
НЕШТО НОВО

Трета генерација на Opel Vivaro

Брзиот раст на пазарот за комбиња од средна големина ќе добие уште поголем поттик со третата генерација на Opel Vivaro. …

Нови правила во кралското семејствоШоу бизнис и трач
ХМММ...

Нови правила во кралското семејство

Војвотката од Сасекс, Меган Маркл ужива во својата првата бременост. Меган и принцот Хари наскоро ќе се реализираат во улогата…

Брижит Макрон во краток фустан Луј ВитонШоу бизнис и трач
ДИПЛОМАТСКИ СТАЈЛИНГ

Брижит Макрон во краток фустан Луј Витон

Брижит Макрон е лојална обожавателка на Луј Витон. Како и многупати досега, првата дама на Франција за дипломатска средба избра…

Дуа Липа има нов спот за „Swan Song“Музика и филм
БРАВО!

Дуа Липа има нов спот за „Swan Song“

Дуа Липа го објави спотот за „Swan Song“. Песната е дел од саундтракот за филмот „Alita: Battle Angel“, чија премиера…