Веста за 8.5 милионскиот договор на Тошиќ ја потврди Јелена КарлеушаШоу бизнис и трач
Браво

Веста за 8.5 милионскиот договор на Тошиќ ја потврди Јелена Карлеуша

Јелена Карлеуша утрово рано се разбудила, уште во шест часот и одма почна да објавува фотографии кои ги направи во…

Намирници кои ја зголемуваат плодностаЗдравје и Фитнес
Корисно

Намирници кои ја зголемуваат плодноста

Првиот чекор кон здрав репродуктивен систем е одржување на рамнотежа на хoрмоните. Иако многу фактори влијаат на можноста да ја…

Провокациите меѓу Карлеуша и Врањеш не престануваатШоу бизнис и трач

Провокациите меѓу Карлеуша и Врањеш не престануваат

По аферата со фудбалерот Огнен Врањеш пејачката и фудбалерот постојано се „провоцираат“ преку своите Инстаграм профили. Имено фудбалерот објави фотографија…

Наоми Кембел во природно издание на Париската модна неделаШоу бизнис и трач
Преубава

Наоми Кембел во природно издание на Париската модна недела

Наоми Кемпбел се појави во природно издание на Louis Vuitton шоуто на Париската модна недела. Наоми сите ги изненади со…

Џенифер Лопез и Алекс Родригез објавија фитнес предизвикШоу бизнис и трач
Да го прифатиме

Џенифер Лопез и Алекс Родригез објавија фитнес предизвик

Џенифер Лопез и Алекс Родригез се познати по своите инспиративни видеа. Секојдневно ги прилагодуваат своите деловни обврски за да можат…

 Софија Милошевиќ го моли Душко да се разведеШоу бизнис и трач
Што ли ќе одлучи Душко

 Софија Милошевиќ го моли Душко да се разведе

 Софија Милошевиќ која според пишувањата на медиумите, му била љубовница на Душко Тошиќ, наводно решила да ја искористи аферата на…

Ен Хатвеј има проблеми со алкохолотШоу бизнис и трач
ЗАРЕМ?

Ен Хатвеј има проблеми со алкохолот

Кој би рекол дека наивната девојка од филмовите, Ен Хатвеј, има проблеми со алкохолизам. Таа неодамна беше гостинка во шоуто…

Моника Белучи е модерна дама во бордо мантилМода и убавина
НАВИСТИНА Е

Моника Белучи е модерна дама во бордо мантил

Моника Белучи од првиот ред ја проследи ревијата висока мода на Диор. 54-годишната Италијанка со притаена насмевка позираше пред фоторепортерите.…

Ford го претстави „освежениот“ MondeoАвто-мото
ИНТЕРЕСНО

Ford го претстави „освежениот“ Mondeo

Редизајнираниот „Ford Mondeo“ дебитираше на саемот за автомобили во Брисел. Покрај стилските подобрувања, претставена е и нова моторизација, како и…

LG ќе пласира на пазарот телефон со дополнителен екран на футролатаМобилни и технологија
технологијата нема стоп

LG ќе пласира на пазарот телефон со дополнителен екран на футролата

LG ќе им се приклучи на компаниите кои што ќе нудат телефони со екрани на преклопување, но на еден поинаков…