Откриено какви чевли носеше Лејди Гага на Златен глобусШоу бизнис и трач
Уникатна

Откриено какви чевли носеше Лејди Гага на Златен глобус

Лејди Гага на доделувањето на Златниот глобус изгледаше како победник во модна смисла. Во раскошниот син фустан на Валентино специјално…

Ешли Грам ја откри нејзината тајна за долг и успешен бракШоу бизнис и трач
Памтно

Ешли Грам ја откри нејзината тајна за долг и успешен брак

Ешли Греам, вели дека за долг и успешен брак најважен е сексот. Таа за магазинот Elle раскажа како го одржува…

Гвинет Палтроу го зеде и поранешниот сопруг на медениот месецШоу бизнис и трач
Многу современо

Гвинет Палтроу го зеде и поранешниот сопруг на медениот месец

Гвинет Палтроу и Крис Мартин продолжуваат со својот близок однос и после разводот. Гвинет Палтроу откри дека на меден месец на…

Се разведува најбогатиот човек на светотШоу бизнис и трач
Колку ли чини разводот?

Се разведува најбогатиот човек на светот

Џеф Безос, основач и главен извршен директор на „Амазон“ и сопругата Мекензи Безос се разведуваат по 25 години брак. Своја…

После Кевин Харт, Оскарите нема да имаат водителШоу бизнис и трач

После Кевин Харт, Оскарите нема да имаат водител

Поради фијаското предизвикано од скандалот со американскиот актер Кевин Харт (39), Академијата за филмска уметност и наука одлучи дека никој…

Селма Хаек е горда на својот изгледШоу бизнис и трач
НАВИСТИНА Е

Селма Хаек е горда на својот изглед

Мексиканската актерка тоа го докажа и со објавување на фотографии на својот профил на Инстаграм. Селма со сопругот и децата…

Кендал Џенер сподели искрено признаниеШоу бизнис и трач
ХМММ...

Кендал Џенер сподели искрено признание

Минатиот викенд, членовите на кланот Кардашијан-Џенер најавија дека Кендал ќе објави „сурова, храбра исповед која нема никого да го остави…

Лана Дел Реј има нова песнаМузика и филм
НЕШТО НОВО

Лана Дел Реј има нова песна

Лана Дел Реј го надополни своето музичко портфолио со нова песна. Славната музичарка ја објави нумерата „Hope is a dangerous…

Бијонсе и Џеј Зи планираат уште едно детеШоу бизнис и трач
ПОВТОРНО...

Бијонсе и Џеј Зи планираат уште едно дете

Популарни ѕвезди се одлучија за сурогат мајка поради многу причини. Иако Бијонсе се чувствува прилично добро и има само триесет…