Славица Чуктераш го покажа згодното тело во новиот спотШоу бизнис и трач
БРАВО!

Славица Чуктераш го покажа згодното тело во новиот спот

Славица Чуктераш немаме прилика често да ја видиме во провокативни изданија. По долгата музичка пауза таа повторно се врати на…

Џенифер Лопез зборува за љубовните врскиШоу бизнис и трач
ПРЕКРАСНА Е

Џенифер Лопез зборува за љубовните врски

Џенифер Лопез е насекаде. Од корици на списанија, модни кампањи, музички спотови и концерти, телевизиски серии и шоуа, до филмови……

Мел Гибсон со 28-годишната девојка на хуманитарна галаШоу бизнис и трач
ПРЕКРАСНИ

Мел Гибсон со 28-годишната девојка на хуманитарна гала

Мел Гибсон и Росалинд Рос беа меѓу гостите на галата „Heaven“ која изминатиот викенд се одржа во Лос Анџелес. На…

Кирил Џајковски се враќа на музичката сцена со полна пареаМузика и филм

Кирил Џајковски се враќа на музичката сцена со полна пареа

Македонскиот музичар, композитор и продуцент Кирил Џајковски имаше целовечерен настап на плоштадот во Шибеник за време на Новогодишната ноќ пред…

Џон Траволта драстично го промени изгледотШоу бизнис и трач

Џон Траволта драстично го промени изгледот

Холивудскиот актер конечно покажа како изгледа без бујната коса која ја памтиме од „Треска на саботната вечер“ и „Брилијантин“. Џон…

Георгина Родригез позира покрај базенот во ДубаиШоу бизнис и трач
Презгодна е

Георгина Родригез позира покрај базенот во Дубаи

Кристијано Роналдо овие ладни денови ги искористи во топлото Дубаи каде е во друштво на својата девојка Георгина Родригез. Откако…

Фитнес блогерката Емили покажа како изгледа реалноЗдравје и Фитнес
Браво

Фитнес блогерката Емили покажа како изгледа реално

Емили Скај на милиони им е пример на социјалните мрежи. Не така одамна таа се породи и одлучи целосно искрено…

Какаото може да го намали крвниот притисокЗдравје и Фитнес
Корисно

Какаото може да го намали крвниот притисок

Дневна доза какао може да го намали крвниот притисок, како и пропишаните лекови од лекар, покажа британско истражување. Ова се…