Емина се огласи по раскинувањето со турскиот милијардерШоу бизнис и трач
Точно е

Емина се огласи по раскинувањето со турскиот милијардер

Емина Јаховиќ одлучи да го остави турскиот милијардер Седетин Саран бидејќи повеќе не можела да го трпи притисокот. Роднина на…

Елизабет Харли повторно провоцира на социјалните мрежиШоу бизнис и трач
Како да не старее

Елизабет Харли повторно провоцира на социјалните мрежи

Елизабет Харли има 53 години и на постовите на социјалните мрежи таа редовно ја нагласува својата извонредна линија. Британската актерка…

На Крис Браун му се заканува затвор поради домашно миленичеШоу бизнис и трач
Пак ли

На Крис Браун му се заканува затвор поради домашно милениче

Крис Браун му се закануваат шест месеци затвор поради нелегално поседување мајмун капуцин, пишува „Трибјун“. Пејачот на социјалните мрежи, каде…

Адам Ливајн го купи имотот на Бен Афлек за 32 милиони долариШоу бизнис и трач
Баш убаво

Адам Ливајн го купи имотот на Бен Афлек за 32 милиони долари

Адам Ливајн и неговата сопруга, намибиската манекенка Бехати Принслу го купија имотот во кој живееја Бен Афлек и Џенифер Гарнер…

Aquaman со заработка од 822 милиони долариМузика и филм
Предобар филм

Aquaman со заработка од 822 милиони долари

Aquaman снимен по истоимениот стрип на DC Comics, досега оствари заработка од 822 милиони долари на светско ниво. Со тоа,…

Александра Пријовиќ направи драстична променаШоу бизнис и трач
ХМММ...

Александра Пријовиќ направи драстична промена

Пејачката Александра Пријовиќ која е бремена, празниците ги поминува во друштво на семејството и пријателите. Поради бременоста пејачката ги откажа…

Најдобро облечени славни паровиНастани

Најдобро облечени славни парови

Машкото списание GQ оваа година за првпат создаде листа со најдобро облечени славни парови. Првото место им припадна на принцот…

Пипа Мидлтон изгледа фантастично во бикиниШоу бизнис и трач
ПРЕКРАСНА Е

Пипа Мидлтон изгледа фантастично во бикини

Пипа Мидлтон експресно се врати во фит форма по породувањето. 35-годишната сестра на војвотката Кетрин изгледа фантастично во бикини само 10…