Сандра Булок со интересен предлог за избор на водител на ОскаритеШоу бизнис и трач
Добар предлог

Сандра Булок со интересен предлог за избор на водител на Оскарите

Се уште не е објавено кој ќе ја води церемонијата за доделување на Оскарите откако актерот Кевин Харт се повлече,…

Анџелина Џоли наскоро ќе започне да се занимава со политикаШоу бизнис и трач
Како ли би изгледало тоа

Анџелина Џоли наскоро ќе започне да се занимава со политика

Анџелина Џоли откри дека размислува во иднина да се занимава со политика. Во интервјуто кое го дала за BBC рекла…

Меланија Трамп во кежуал изданиеШоу бизнис и трач
БРАВО!

Меланија Трамп во кежуал издание

Меланија и Доналд Трамп ги одржуваат традициите на Белата куќа. Парот одговараше на повици од дечиња кои се обидуваа да…

5 уреди кои трошат струја и кога се на мирувањеМобилни и технологија

5 уреди кои трошат струја и кога се на мирување

Ова е листата на уреди кои трошат енергија и додека се во состојба на мирување: Полнач за мобиелн телефон Многумина…

Приказната на еден Македонец, која малкумина ја знаат: Се родил во авион и добил доживотно бесплатни картиЖивот

Приказната на еден Македонец, која малкумина ја знаат: Се родил во авион и добил доживотно бесплатни карти

На 13 февруари 1978 година, за време на летот Б-707 од Југославија до Австралија, Марија Тодева од Македонија се породила…

Кои хороскопски знаци ќе бидат најсреќни во 2019 година?Хороскоп

Кои хороскопски знаци ќе бидат најсреќни во 2019 година?

2018 година беше година на многу подеми и падови. Полека, но сигурно се движиме кон 2019 година и сите сме…