Galaxy S10 со нова, одлична опција за фотографите!Мобилни и технологија
незапирливи

Galaxy S10 со нова, одлична опција за фотографите!

Според гласините, Самсунг подготвува опција слична на Night Sight на Google која ќе овозможи правење на фантастични фотографии во услови…

Северина воодушеви со секси фотографија со деколте и диоптриски очилаШоу бизнис и трач
многу јака

Северина воодушеви со секси фотографија со деколте и диоптриски очила

“Добро утро, убави мои”, напишала таа во описот на фотографијата која собрала повеќе од 40.000 лајкови. Северина Којиќ има нов…

Новиот „Tesla Roadster“ ќе го одзема здивотАвто-мото
БРЗО И БЕСНО

Новиот „Tesla Roadster“ ќе го одзема здивот

Новиот „Tesla Roadster“ ќе се појави дури во 2020-та, најрано, но филмскиот режисер „The Yazuki“ претстави дигитална верзија од овој…

Емина и Мустафа заедно отпатуваа во МиланоШоу бизнис и трач
ПОВТОРНО...

Емина и Мустафа заедно отпатуваа во Милано

Поп пејачката Емина Јаховиќ и нејзиниот поранешен сопруг Мустафа Сандал заедно заминаа на патување. Имено, тие самите се издадоа кога…

Арсенал остана без една од ѕвездите во најважниот дел од сезонатаСпорт
за жал..

Арсенал остана без една од ѕвездите во најважниот дел од сезоната

Арсенал бележи добри резултати во првата кампања под водство на шпанскиот стратег Унаи Емери кој дефинитивно донесе свежина на „Емирејтс“.…

Џенифер Лопез во креација од дизајнер со македонско потеклоШоу бизнис и трач
ПРЕКРАСНА Е

Џенифер Лопез во креација од дизајнер со македонско потекло

Џенифер Лопез обожава да екпериментира со својот стил. Од сексапилни креации, до ултра волуменозни фустани… нејзиниот моден избор постојано варира,…

Мајли Сајрус и Лијам Хемсворт се венчале во тајностШоу бизнис и трач
нека им е со среќа!

Мајли Сајрус и Лијам Хемсворт се венчале во тајност

Во мирна семејна атмосфера си кажале “да” Мајли Сајрус и Лијам Хемсворт. 26-годишната пејачка Мајли Сајрус и нејзиниот свршеник, 28-годишниот…

Хајди Клум се вери со 17 години помладото момчеШоу бизнис и трач
со среќа!

Хајди Клум се вери со 17 години помладото момче

Хајди Клум веќе извесно време ужива во врската со своето 17 години помладо момче Том Каулиц, кој денеска ја запросил.…