Домагој Вида објави семејна фотографија и ги воодушеви фановитеШоу бизнис и трач
Среќата е голема

Домагој Вида објави семејна фотографија и ги воодушеви фановите

Домагој Вида објави семејна фотографија на својот Инстаграм профил и го воодушеви светот. Имено тој објави фотографија на својот Инстаграм…

Први слики на Александра Пријовиќ во седмиот месец од бременостаШоу бизнис и трач
Слатко

Први слики на Александра Пријовиќ во седмиот месец од бременоста

По вестта за синот на Лепа Брена кој наводно и направи бебе на непозната девојка која сега бара пари и наследство…

Барак Обама како Дедо Мраз ги изненади болните дечињаШоу бизнис и трач
Браво

Барак Обама како Дедо Мраз ги изненади болните дечиња

Барак Обама облечен како Дедо мраз неодамна посети една болница во Вашингтон каде престојуваат болни дечиња. Со капа на главата…

Кирил Џајковски го објави новиот сингл REMINDERМузика и филм

Кирил Џајковски го објави новиот сингл REMINDER

Кирил Џајковски го објави новиот сингл REMINDER за кој е изработен и одличен видео спот, а со кој Џајковски се…

Home Alone повторно со асистентот на GoogleШоу бизнис и трач
Интересно

Home Alone повторно со асистентот на Google

Сам дома е филм на нашето детство. Google неодамна објави нова реклама со Меколи Калкин, познатиот актер од нашиот омилен…

Кендал Џенер е лице во новата кампања на КавалиМода и убавина
РЕДИ УСПЕШНИ СОРАБОТКИ

Кендал Џенер е лице во новата кампања на Кавали

Најплатениот модел на годината според Форбс, со заработувачка од 22 милиони долари во изминатава година, Кендал Џенер, е главно лице…

Mercedes A-Class најбезбедниот автомобил во светотАвто-мото

Mercedes A-Class најбезбедниот автомобил во светот

Новата генерација на „A-Сlasѕ“ ја доби наградата од „Euro NCAP“ како најбезбеден модел во својата класа во Европа. „A-Сlasѕ“ ги…

Мишел Обама во жолт фустан и блескави високи чизми од 4.000 долариШоу бизнис и трач
БРАВО!

Мишел Обама во жолт фустан и блескави високи чизми од 4.000 долари

Мишел Обама моментално активно го промовира својот мемоар „Becoming“, кој ја раскажува нејзината животна приказна. На последната станица од нејзината…

Џенифер Лопез со ќеркичката Еми во спотот за „Limitless“Музика и филм
БАШ ИНТЕРЕСНО

Џенифер Лопез со ќеркичката Еми во спотот за „Limitless“

Џенифер Лопез покажува дека не постојат граници. 49-годишната пејачка го објави спотот за песната „Limitless“, со која им пренесува на…

Бела Хадид внимава на своето психичко здравјеШоу бизнис и трач
така треба

Бела Хадид внимава на своето психичко здравје

Во неодамнешно интервју кое го направи за Вог, манекенката Бела Хадид открила дека се чувствува подобро од кога и да…