Лингард и Баји му се заблагодарија на тренерот МурињоСпорт
браво!

Лингард и Баји му се заблагодарија на тренерот Мурињо

Џеси Лингард прв ја прекрши „тишината“ на фудбалерите на Манчестер јунајтед по отказот за Жозе Мурињо со одлична порака до…

Џулија Робертс на свој, единствен начин му го честиташе роденденот на Бред ПитШоу бизнис и трач
среќен и од нас!

Џулија Робертс на свој, единствен начин му го честиташе роденденот на Бред Пит

Џулија Робертс и Бред Пит се искрени пријатели и својот однос го негуваат долги 17 години. Почнале да се дружат…