Џенифер Лопез во портокалов стајлинг во МајамиШоу бизнис и трач

Џенифер Лопез во портокалов стајлинг во Мајами

Џенифер Лопез е енергична ѕвезда која е постојано активна на музичката и филмската сцена и континуирано нижи само успешни проекти.…

Официјално видео со комплетното шоу на Victoria’s Secret 2018Мода и убавина
ПОГЛЕДНЕТЕ ГО!

Официјално видео со комплетното шоу на Victoria’s Secret 2018

Victoria’s Secret ја објави официјалната снимка од овогодишното шоу кое се одржа минатиот месец. За време на спектаклот, беше емитуван и сегмент…