Таа е дефинитивно најобразованата дама во Холивуд и изгледа одлично!Шоу бизнис и трач
алал да и е

Таа е дефинитивно најобразованата дама во Холивуд и изгледа одлично!

Натали Портман, чие вистинско име е Натали Хершлаг, родена е на 9 јуни 1981 година во Ерусалим и уште од…

Скандали во The Voice, Адам Левин на тапет!Шоу бизнис и трач
свашта

Скандали во The Voice, Адам Левин на тапет!

Американската верзија на музичкото шоу The Voice се најде на удар на критики откако пејачот на групата Maroon 5, Адам…

Се разведуваат поради секс во тројкаШоу бизнис и трач
дали ова е причината поради нивниот развод?

Се разведуваат поради секс во тројка

Раперката Карди Би се разведува од музичарот Офсет по само 15 месеци брак, од како со своето признание ги шокираше…

Фудбалерите на Арсенал 20 натпревари се без поразСпорт
оваа сезона се супер

Фудбалерите на Арсенал 20 натпревари се без пораз

Иако „Топчиите“ се на 5-то место на табелата во Премиер лигата, навивачите можат да бидат задоволни од фантастичната игра. Фудбалерите…

Како реагираше Џулија Робертс од како за 5 секунди ги доби градите на Ким Кардашијан?!Шоу бизнис и трач
пресмешно

Како реагираше Џулија Робертс од како за 5 секунди ги доби градите на Ким Кардашијан?!

Славната актерка се трансформирала во Ким Кардашијан, а нејзиниот израз на лицето кажува колку и било непријатно. Холивудската ѕвезда и…

Напиток за подмладувањеЗдравје и Фитнес

Напиток за подмладување

Овој рецепт за „антиејџ“ фрапе полно со незаменливи антиоксиданси е одличен оброк против стареење. За неговата подготовка ви е потребна…

Победникот на X-Factor UK треба да се врати во ЈамајкаМузика и филм

Победникот на X-Factor UK треба да се врати во Јамајка

Далтон Харис (24) е победник на овогодинешниот X-Factor. Талентираниот Харис потекнува од Јамајка, а доаѓа од големо семејство. Тој има…

Кајли Џенер ги отвори вратите од својот домШоу бизнис и трач
WOW

Кајли Џенер ги отвори вратите од својот дом

Се ближи крајот на 2018 година, а големите наши и светски ѕвезди веќе се подготвуваат за новогодишните празници. Кајли Џенер…

Бурак Озчивит го откри полот на бебетоШоу бизнис и трач
ЧЕСТИТКИ

Бурак Озчивит го откри полот на бебето

Турскиот актер Бурак Озчивит или кај нас моментало попознат како Бали Бег од турската серија „Величестевниот“  во месец април ќе…

Годините не ѝ можат ништо на Наоми КембелШоу бизнис и трач
ВИСТИНА Е ТАКА

Годините не ѝ можат ништо на Наоми Кембел

48-годишната модна икона ги насочи кон себе сите погледи кога зачекори на црвениот тепих на (RED) Auction. На добротворниот настан…