Реклама за Божиќ која ќе ве исполни со емоцииШоу бизнис и трач

Реклама за Божиќ која ќе ве исполни со емоции

Божиќната реклама на Erste Group ќе ви разбуди позитивни чувства и ќе ви ја покаже моќта на љубовта. Видеото „Како…

Поранешната сопруга на Ченинг Татум поубава од кога и да билоШоу бизнис и трач
Секогаш и беше

Поранешната сопруга на Ченинг Татум поубава од кога и да било

Џена и Ченинг, во април оваа година, објавија дека се разведуваат после десет години брак. Тогаш непријатно ги изненадија обожавателите,…

Кралицата Елизабета решила да ѝ одржи лекција на Меган МарклШоу бизнис и трач

Кралицата Елизабета решила да ѝ одржи лекција на Меган Маркл

Во последно време во јавноста се повеќе се зборува за несоодветното однесување на сопругата на принцот Хари, Меган Маркл. Непосредно…

Северина и Игор направија афричка венчавкаШоу бизнис и трач
Интересно

Северина и Игор направија афричка венчавка

Северина на Инстаграм објави фотографија од престојот во Африка, каде е облечена во виолетов фустан. Таа на фотографиите напишала дека…

Новогодишен свет на бајките во Скопје City MallНастани

Новогодишен свет на бајките во Скопје City Mall

За прв пат кај нас, и за прв пат во еден шопинг мол во регионот, во Скопје Сити Мол од…

Сара Мејс позираше во елегантен костим и без градникШоу бизнис и трач
Секси мама

Сара Мејс позираше во елегантен костим и без градник

Пред породувањето Сара Мејс беше доста активна на професионален план, а тоа продолжи така и откако бебенцето Илина дојде на…

Меган Маркл се враќа на малите екраниШоу бизнис и трач
ПОВТОРНО...

Меган Маркл се враќа на малите екрани

Војвотката од Сасекс планира да се врати на нејзината професија, глумата. Таа смета дека нејзината кариера како актерка не е…

Саша Ковачевиќ се жениШоу бизнис и трач
ХМММ...

Саша Ковачевиќ се жени

Саша Ковачевиќ е во многу сериозна врска со бившата мисица Зорана Тасовац, која има ќеркичка од првиот брак. Но тоа…

Свадбените фотографии на Пријанка и НикШоу бизнис и трач
БАЈКА

Свадбените фотографии на Пријанка и Ник

Екстравагантните свадбени свечености на Пријанка Чопра и Ник Џонас го привлекоа вниманието на целиот свет. Славниот пар, кој сè уште…

Ким Кардашијан доминираше на модната ревија на ВерсачеШоу бизнис и трач
многу привлечно

Ким Кардашијан доминираше на модната ревија на Версаче

Во уникатен сребрен фустан на модното шоу на Версаче во Њујорк, Ким Кардашијан ги воодушеви присутните, а на модната ревија…