Голите гради на Меган Фокс само што не испаднаа на сред емисија!Шоу бизнис и трач
многу провокативно

Голите гради на Меган Фокс само што не испаднаа на сред емисија!

Секси изданието на актерката во емисијата “Watch What Happens Live with Andy Cohen” не минало незабележано. 32-годишната Меган Фокс гостувала…

Nubia Red Magic Mars, телефон со повеќе RAM меморија од компјутерМобилни и технологија
импресивно

Nubia Red Magic Mars, телефон со повеќе RAM меморија од компјутер

Кинескиот бренд Nubia го претстави својот прв гејмерски телефон Red Magic кој што може да се пофали со импресивен хардвер,…

Софија Вергара сподели фотографии од семејните албумиШоу бизнис и трач
баш се слатки

Софија Вергара сподели фотографии од семејните албуми

Атрактивната актерка Софија Вергара на Инстаграм објавила две фотографии кои настанале во 90-те години, каде позирала со синот Маноло. „Маноло…

Македонија ги дозна противниците во квалификациите за ЕПСпорт
никогаш полесно

Македонија ги дозна противниците во квалификациите за ЕП

Точно 55 национални селекции беа распоредени во десет групи, од кои пет ќе се состојат по пет екипи, додека пет…

Роналдо во 2009 година го признал силувањето?Шоу бизнис и трач
да не ти се верува..

Роналдо во 2009 година го признал силувањето?

Прашина се „крена“ кога Катреин Мајогра го обвини еден од најдобрите фудбалери на сите времиња, Кристијано Роналдо, за силување, a…

Фејсбук тестира функција за блокирање на одредени зборовиМобилни и технологија

Фејсбук тестира функција за блокирање на одредени зборови

Некогаш имаме потреба да избришеме пораки од ѕидот на нашиот Фејсбук профил, бидејќи не сакаме да ги видат другите корисници.…

Напиток со кој ќе го забрзате метаболизмотЗдравје и Фитнес
Ем убаво ем корисно

Напиток со кој ќе го забрзате метаболизмот

Потребни се само неколку дена конзумирање на овој здрав чај за да ја забележите разликата. Тој е толку моќен поради…

И Жерар Депардје обвинет за силувањеШоу бизнис и трач
Ова е страшно

И Жерар Депардје обвинет за силување

Жерар Депардје е сослушан во полициска станица во рамки на истрга која се води по обвинувања на актерка дека била…

Забранета реклама од Исланд е опомена за целиот светШоу бизнис и трач
Треба да се подигне свеста

Забранета реклама од Исланд е опомена за целиот свет

Забранета реклама од Исланд е опомена за целиот свет. Рекламата било планирано да се појави за божиќните празници како дел…