Јувентус и Јунајтед стигнаа до осминафиналеСпорт
тоа е фудбалот

Јувентус и Јунајтед стигнаа до осминафинале

Шесте натпревари од Лигата на шампионите одиграни во терминот од 21 часот расчистија уште неколку дилеми во однос на пласманот…

Ѕвездата од “Игра на тронови” ја изневерувал сопругата со провокативна русинкаШоу бизнис и трач
тоа е светот на познатите

Ѕвездата од “Игра на тронови” ја изневерувал сопругата со провокативна русинка

Рускиот модел и актерка, Олга Власова, се пофалила дека, откако во Луксембург го запознала 31-годишниот Кит Харингтон, со јунакот од…