Мајкл Бубле со својот говор ја расплака Лусиана ЛопилатоШоу бизнис и трач
Среќата е голема

Мајкл Бубле со својот говор ја расплака Лусиана Лопилато

Мајкл Бубле доби своја ѕвезда во Холивуд. Тој беше почестен со 2.650-тата по ред ѕвезда на Патеката на славните. На…

Џордан Роџерс јавно го осуди Арон во најновата семејна драмаШоу бизнис и трач

Џордан Роџерс јавно го осуди Арон во најновата семејна драма

Арон Роџерс кој подари милион долари за настраданите во пожарите во Калифорнија, ја заборавил сопствената мајка. Американците му се восхитуваа…

Мајкл Даглас стравува дека и неговите деца ќе имаат проблеми со зависностиШоу бизнис и трач
Генетска предодреност?

Мајкл Даглас стравува дека и неговите деца ќе имаат проблеми со зависности

Мајкл Даглас стравува дека неговите деца со глумицата Кетрин Зета Џонс, можат да имаат проблеми со зависности поради генетска предодреност.…

Бред Пит и Анџелина Џоли донесоа конечна одлукаШоу бизнис и трач
Секоја чест

Бред Пит и Анџелина Џоли донесоа конечна одлука

Бред Пит и Анџелина Џоли, две години после поднесување на барањата за развод, донеле заедничка одлука, пренесуваат странските медиуми. Тие…

Денес сите во Скопје Сити МолНастани
ОГРОМНИ ПОПУСТИ И АКЦИИ

Денес сите во Скопје Сити Мол

Дали сте подготвени за најголемиот шопинг настан за оваа година? Убаво одморете се, договорете ги вашите најблиски партнери за купување…