Џиџи Хадид повторно остварила соработка со „Rebook“Шоу бизнис и трач
си ја бива

Џиџи Хадид повторно остварила соработка со „Rebook“

Еден од најпопуларните модели на светот, Џиџи Хадид,изгледа дека наскоро ќе покрене нов сопствен бренд. Креирала четири колекции за брендот…

Идеален рецепт за заштита од настинки во студените деновиЗдравје и Фитнес
здраво и вкусно

Идеален рецепт за заштита од настинки во студените денови

Цвеклото е голем извор на витамини, минерали и влакна, а од многу одамна се користи и за лекување на грипот…