На овој начин заработуваат членовите на потесното семејство на кралицатаШоу бизнис и трач
И тоа е работа

На овој начин заработуваат членовите на потесното семејство на кралицата

Британското кралско семејство е едно од најбогатите на светот, а кралицата Елизабета е во врвот на најбогатите монарси во денешно…

Ким Кардашијан морала итно да ја напушти својата вила поради пожарШоу бизнис и трач
Со помин

Ким Кардашијан морала итно да ја напушти својата вила поради пожар

Ким Кардашијан морала итно да ја напушти својата вила поради пожар кој изби во Калабасис во Калифорнија. Старлетата била исплашена,…

Наташа Беквалац се пошегува на своја сметкаШоу бизнис и трач
Тоа и остана

Наташа Беквалац се пошегува на своја сметка

Наташа Беквалац која е новиот член во музичкото шоу Пинкови Ѕвездички го насмеа целото студио откако се пошегува на своја…

Пукано во вилата во која биле Кање Вест и Текаши69Шоу бизнис и трач

Пукано во вилата во која биле Кање Вест и Текаши69

Американски медиуми пренесуваат дека најмалку осум куршуми се испукани во правец кон вилата во која се наоѓале музичарите Кање Вест…

Емили Ратајковски се појави без градникШоу бизнис и трач
УПС...

Емили Ратајковски се појави без градник

Целото внимание било свртено кон Емили Ратајковски на НБА натпреварот помеѓу Лос Анџелес Лејкерс и Минесота Тимбервулфс, кога се појавила…

Кејтлин Џенер остана без својата вила во МалибуШоу бизнис и трач
Жално

Кејтлин Џенер остана без својата вила во Малибу

Кејтлин Џенер остана без својата вила во Малибу, откако страшниот пожар кој ја зафати Калифорнија ја проголта нејзината вила. Поради…

И официјално, наскоро започнува снимањето на филмот Breaking BadМузика и филм
ќе биде добар

И официјално, наскоро започнува снимањето на филмот Breaking Bad

Наскоро започнува снимањето на филмот “Breaking Bad”, основан според култната серија која се смета за една од најдобрите телевизиски серии…

Незамисливи и неверојатни клаузули во договорот на НејмарСпорт
да не ти се верува..

Незамисливи и неверојатни клаузули во договорот на Нејмар

Јавноста повторно доби детали од договорот на бразилската супер ѕвезда, Нејмар кој го има со тимот на Пари Сен Жермен.…

Мурињо по победата со коментари за градското дербиСпорт
среќен е

Мурињо по победата со коментари за градското дерби

Жозе Мурињо, менаџерот на Манчестер Јунајтед, по големата победа на гостувањето во Торино, на прес конференција говореше пред уште една…

Рака под рака со Донатела Версаче на црвениот тепих!Мода и убавина
си се почитуваат

Рака под рака со Донатела Версаче на црвениот тепих!

Манекенката Ирина Шајк вчеравечер се појавила во Берлин на доделување на наградата “Маж на годината” во организација на списанието “GQ”.…