Кои ангели ќе настапат на спектакуларната ревија на Викторија сикрет 2018Мода и убавина
ЕДВАЈ ЧЕКАМЕ

Кои ангели ќе настапат на спектакуларната ревија на Викторија сикрет 2018

Шоуто на Викторија сикрет ќе се случи наскоро! Иако официјалниот датум се уште не е објавен, листата на модели е…

Џенифер Лопез ги разголи облините за InStyleШоу бизнис и трач
НЕ СЕ ПРЕДАВА НА ГОДИНИТЕ

Џенифер Лопез ги разголи облините за InStyle

И на чекор до 50-тата година, Џенифер Лопез го одржува своето тело во завидна форма. Славната пејачка ги разголи своите…

Клои Кардашијан сподели детали од својот љубовен животШоу бизнис и трач
ПОВТОРНО...

Клои Кардашијан сподели детали од својот љубовен живот

Реалното шоу „Во чекор со Кардашијанови“ изминатите години го освои светскиот аудиториум. А наскоро започнува и новата епизода, во која…

Крис Џенер доби автомобил од 250.000долари за роденден од КајлиШоу бизнис и трач
Скромно

Крис Џенер доби автомобил од 250.000долари за роденден од Кајли

Кајли Јенер ја изненади својата мајка, Крис Џенер, ново црвено ферари за нејзиниот шеесет и трет роденден. Автомобилот што го…

Кристијан, внукот на Тоше, ја објави неговата нова песнаМузика и филм
Браво

Кристијан, внукот на Тоше, ја објави неговата нова песна

Внукот на Тоше Проески, Кристијан Ристески ја објави целосната верзија на неговата најнова песна „We are blood“. Кристијан песната премиерно…

PLAYUK ARCADIA 2018 ГИ ЗАПОЧНА СВОИТЕ АКТИВНОСТИНастани

PLAYUK ARCADIA 2018 ГИ ЗАПОЧНА СВОИТЕ АКТИВНОСТИ

Во понеделникот вечерта, 29 ноември, светската уметничка сензација и потенцијални добитници на овогодинешната Тарнерова награда одржаа јавно предавање во полната…

Избраничката на Мустафа Сандал е вистинска убавицаШоу бизнис и трач

Избраничката на Мустафа Сандал е вистинска убавица

Турскиот пејач Мустафа Сандал се разведе од Емина Јаховиќ и фати ултра згодна девојка. Погледнете каква убавица е Церен Хиндистан.…

Во поранешниот брак Меган барала „договор за бременост“ а сега?Шоу бизнис и трач
Се врти тркалото

Во поранешниот брак Меган барала „договор за бременост“ а сега?

Маеган Маркл пред бракот со поранешниот сопруг Тревор Енгелсон потпишала бизарен „договор за бременост“ со кој бара дадилка, приватен тренер…

Џон Бон Џови со остри зборови за Ким КардашијанШоу бизнис и трач
„Снимив порно и станав славна?“

Џон Бон Џови со остри зборови за Ким Кардашијан

Џон Бон Џови има остри зборови за денешната забавна индустрија, особено за ѕвездите од реалните шоуа и не го крие…

Док МекЛин во врска со моделот Парис која има 24 годиниШоу бизнис и трач
Сериозни ли се?

Док МекЛин во врска со моделот Парис која има 24 години

Дон МекЛин привлекува лавина коментари со врската со Парис Дилан поради големата разлика во возраста. За 73-годишниот пејач и текстописец,…