ДНЕВЕН ХОРОСКОП 21.10.2018.Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 21.10.2018.

ОВЕН Во текот на денот ќе се појават некои двоумења во врска со некоја личност. Не сте сигурни како да…

Лиса Моралес го зацврсти задникот до совршенствоУбавици
Совршенство

Лиса Моралес го зацврсти задникот до совршенство

Лиса Моралес секојдневно вежба за да нејзиниот задник изгледа онака како што изгледа сега. Освен задникот, оваа убавица ја красат…

Фетел ќе стартува најмалку од вториот ред за Големата награда на САД!Авто-мото
Разочарување

Фетел ќе стартува најмалку од вториот ред за Големата награда на САД!

Себастијан Фетел е казнет со три позиции на стартот од трката за Големата награда на САД што ќе се вози…

Андреа Довициозо ќе стартува од првиот ред на утрешната трка во ЈапонијаАвто-мото
Изненадување

Андреа Довициозо ќе стартува од првиот ред на утрешната трка во Јапонија

Андреа Довициозо ќе стартува од првиот ред на утрешната трка од Мото ГП шампионатот која ќе се одржи во Јапонија.…

Ракометарите на Барселона ја одбранија титулата во Супер ГлоубСпорт
Браво

Ракометарите на Барселона ја одбранија титулата во Супер Глоуб

Ракометарите на Барселона ја одбранија титулата во Супер Глоуб.Тие вечерва во финалето на турнирот што се играше во Доха го…