ДНЕВЕН ХОРОСКОП 15.10.2018.Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 15.10.2018.

ОВЕН Љубовта и романсата денес се во воздухот, затоа слободно опуштете се и почуствувајте ги. Наместо вашето пасивно и нежно…

Запознајте ја ВероникаУбавици
Секси

Запознајте ја Вероника

Рускиот модел, Вероника Истомина, е девојка од милион долари. Оваа секси бринета, со долги нозе и заводливи облини целосно ќе…

Здравко Мамиќ ќе го превзеде Широки Бријег !?Спорт
Шпекулација

Здравко Мамиќ ќе го превзеде Широки Бријег !?

Здравко Мамиќ од 2019 година Динамо Загреб ќе го замени со Широки Бријег, пишуваат тамошните медиуми. Откако беше осуден на…

Антоан Гризман: Ако ја освојам Златната топка ќе бидам исклучително задоволенСпорт
Изјава

Антоан Гризман: Ако ја освојам Златната топка ќе бидам исклучително задоволен

Антоан Гризман имаше исклучителна сезона. Со свojaта репрезентација го освои златниот медал на Светското првенство, а со својот тим триумфираше…

Кире Лазаров ја покажа својата класа против екипата на ЦелјеСпорт
Браво

Кире Лазаров ја покажа својата класа против екипата на Целје

Нант на домашен терен ја покажа својата класа вечерва против екипата на Целје, која ја победија со убедливи 38:27, не…

Бензема си заминува од Реал, но каде?Спорт
точно ли е?

Бензема си заминува од Реал, но каде?

Не е тајна дека во Реал Мадрид не се многу задоволни од игрите на Карим Бензема, а се повеќе се…

Лејди Гага ја покажа својата совшена фигураШоу бизнис и трач
совршена е

Лејди Гага ја покажа својата совшена фигура

Не престануваат убавите зборови за Лејди Гага која ужива во милионските пофалби кои ги предизвика нејзината улога во филмот „A…

Гарсија стигна до трофејот во ТијанџинСпорт
ја бива..

Гарсија стигна до трофејот во Тијанџин

Каролине Гарсија очигледно ужива да игра во Азија, откако во првото финале по минатогодишната двојна титула во Вухан и Пекинг,…

Времен сообраќаен режим на булеварот „Партизански одреди“ во ВлаеЗанимливости
корисна информација

Времен сообраќаен режим на булеварот „Партизански одреди“ во Влае

Поради извршување на градежни работи во рамки на реконструкцијата на булеварот „Партизански одреди“ во Влае, како и поради извршување на…

Меган Маркл доживеала права непријатностШоу бизнис и трач

Меган Маркл доживеала права непријатност

На кралска венчавка на принцезата Јуџин, Меган Маркл доживеала права непријатност. На свадбата биле присутни дури три поранешни девојки на…