ДНЕВЕН ХОРОСКОП 06.10.2018.Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 06.10.2018.

ОВЕН Денес може да добиете интересни предлози за кои вреди да размислите. Можно е да постојат некои препреки за се…

Суки воопшто не е срамежливаУбавици
Сексипилна

Суки воопшто не е срамежлива

Првата асоцијација на која ќе се сетите кога ќе го слушнете името Суки Ватерхаус, веројатно ќе биде некој збор со…

Еден Азар посочи четворица најдобри играчи во ПремиерлигатаСпорт
Интересно

Еден Азар посочи четворица најдобри играчи во Премиерлигата

Според многумина, единствениот играч во овој момент кој во Премиерлигата има вредност поголема од 100 милиони евра, Еден Азар, избра…

Сантош верува дека Кристијано Роналдо е невинСпорт
Изјава

Сантош верува дека Кристијано Роналдо е невин

Фернандо Сантош, ги демантира новинарските шпекулации дека Кристијано Роналдо не е повикан во репрезентацијата за дуелите со Полска и Шкотска,…

Венгер веќе добил понуда од Фенербахче !?Спорт
Шпекулација

Венгер веќе добил понуда од Фенербахче !?

Арсен Венгер би можел наскоро да се врати на својата тренерска професија. Арсен Венгер по крајот на минатата сезона се…

Сите роденденски попусти за 6тиот роденден на Скопје Сити МолЗанимливости

Сите роденденски попусти за 6тиот роденден на Скопје Сити Мол

Како и досега, така и овој пат, за нашиот 6ти роденден за приредуваме гооолема забава, мноооогу награди и шооопинг лудило.…

„Тојота“ повлекува повеќе од 2,4 милиони хибридни автомобилиАвто-мото
мораат...

„Тојота“ повлекува повеќе од 2,4 милиони хибридни автомобили

Јапонскиот гигант „Тојота“ објави денеска дека ќе повлече повеќе од 2,4 милиони хибридни автомобили поради грешка која би можела да…

3 детали за тројната камера на Samsung Galaxy S10Мобилни и технологија
предобра е

3 детали за тројната камера на Samsung Galaxy S10

Од јужнокорејската компанија веќе најавија еден телефон кој ќе пристигне со тројна камера – станува збор за Galaxy A7 кој…

За 30 дена без целулит само со 3 моќни и ефикасни вежби!Здравје и Фитнес
Пробајте, нема што да загубите!

За 30 дена без целулит само со 3 моќни и ефикасни вежби!

Велат дека 98% од жените страдаат од целулит, а покрај нездравата исхрана и генетиката, експертите тврдат дека и лошата циркулација…

Како изгледа Џорџина Родригез во кежуал варијанта!?Шоу бизнис и трач
прекрасно

Како изгледа Џорџина Родригез во кежуал варијанта!?

Џорџина Родригез, девојката на познатиот фудбалер Кристијано Роналдо, има свои омилени парчиња облека, кои совршено ѝ прилегаат. Фармерки и панталони…