Каспер Шмајхел останува во ЛестерСпорт
Заслужено

Каспер Шмајхел останува во Лестер

Каспер Шмајхел го продолжи договорот со неговиот актуелен клуб Лестер, со што и официјално потврди дека сака уште долго да…

Ирина Шајк и Донатела Версаче блеснаа на црвениот тепих во ВенецијаМузика и филм

Ирина Шајк и Донатела Версаче блеснаа на црвениот тепих во Венеција

Ирина Шајк блесна на премиерата на филмот на нејзиниот сакан Бредли Купер. На црвениот тепих во Венеција, убавата Русинка дефилираше…

Џорџина Родригез во проѕирен црн фустан на црвениот тепих во ВенецијаШоу бизнис и трач
ПРОВОКАТИВНО

Џорџина Родригез во проѕирен црн фустан на црвениот тепих во Венеција

Џорџина Родригез зачекори на црвениот тепих по повод отворањето на Филмскиот фестивал во Венеција. 24-годишниот модел со насмевка позираше во…

Емина Јаховиќ во љубовна врска со турски милионер!?Шоу бизнис и трач
НА ПОВИДОК НОВА ЉУБОВНА ДРАМА

Емина Јаховиќ во љубовна врска со турски милионер!?

Речиси сите турски медиуми деновиве се преплавени со написи за наводната нова љубовна врска на српската пејачка Емина Јаховиќ (36)…

Емили Ратајковски со жешко секси селфиШоу бизнис и трач
ВО НЕЈЗИН СТИЛ

Емили Ратајковски со жешко секси селфи

Емили Ратајковски уште еднаш го покажа сиот свој сексапиол со разголена фотографија од плажа, со што само потврди  зошто таа е…