Поранешниот фудбалерот на Црвена Ѕвезда јавно и врати на Јелена Карлеуша и извреѓа ДушкоШоу бизнис и трач
Хахаха

Поранешниот фудбалерот на Црвена Ѕвезда јавно и врати на Јелена Карлеуша и извреѓа Душко

Селекторот на Србија втор пат по ред го изостави српскиот репрезентативец Душко Тошиќ, а овој негов потег секако не беше…

Аврил Лавињ ја објави песната „Head Above Water“Музика и филм

Аврил Лавињ ја објави песната „Head Above Water“

По 3-годишна пауза Аврил Лавињ ја објави песната „Head Above Water“ посветена на Лајмската болест со која се бори. Лајмската болест е…

Адријана Лима со емотивна порака за своето момчеШоу бизнис и трач
Љубов

Адријана Лима со емотивна порака за своето момче

Адријана Лима судејќи по фотографиите објавени на социјалните мрежи ужива во љубовта со турскиот писател, Метин Хара. Иако се шпекулираше…

Поранешниот маж на Емина Јаховиќ во врска со турска пејачка која личи на неаШоу бизнис и трач
Можда малце

Поранешниот маж на Емина Јаховиќ во врска со турска пејачка која личи на неа

Мустафа Сандал по разводот со Емина Јаховиќ пронајде нова девојка, а фановите се изненадија од тоа дека таа повторно е…

Роденденски монолог на Ана Николиќ ги згрози фановите, но доби поддршка од Јелена КарлеушаШоу бизнис и трач

Роденденски монолог на Ана Николиќ ги згрози фановите, но доби поддршка од Јелена Карлеуша

Ана Николиќ вчера наполни 40 години, а по тој повод им се обрати на сите фанови преку својот Инстаграм профил.…

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 29.09.2018Хороскоп
Дневен хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 29.09.2018

ОВЕН Не ви се допаѓа нечиј изглед или новите услови што ви ги поставуваат вашите соработници. За среќа, брзо ќе…

Тело за милион лајковиУбавици
Жешка

Тело за милион лајкови

Џема Ли не може да ги изброи лајковите кои ги добива на своите секси слики. Таа секојдневно на својот Инстаграм…

Сари: Азар е еден од најдобрите фудбалери во светот!Спорт
Изјава

Сари: Азар е еден од најдобрите фудбалери во светот!

Маурицио Сари го испофали својот најдобар играч Еден Азар и е категоричен дека тој не игра со максимум од своите…

Заврши сезоната за Енди Мареј!Спорт
Разочарување

Заврши сезоната за Енди Мареј!

Енди Мареј секако многу брзо сака да ја заборави оваа 2018 година. Повредите го спречија да настапува на турнирите, а…

Карлос Саинз: Немам проблем со видотАвто-мото
Храбро

Карлос Саинз: Немам проблем со видот

Карлос Саинз ќе вози овој викенд во Русија и покрај тоа што едното око му е инфицирано. Тој не возеше…